Rüya tabiri (yılan)

Rüyamda küçük bir yılan pantolonumdan içeri girdi. Pantolonumun üstünden ezmeye çalıştım. Beni ıssırdı mı yoksa ben onu ezerek öldürdüm mü bilemeden korkuyla uyandım. Ne anlama geldiğini anlamak için diyanetin rüya tabirlerine baktım. Kaynak olarak sizi göstererek küçük yılan öldürenin evladı ölür yazılmıştı. Şok oldum. Bu yorumu bu kadar kesin ve net yapmanızın kaynağı nedir? Acil cevaplarsanız sevinirim.


Rüya tabiri ile meşgul olmadığımızı defalarca hatırlattık. “…diyanetin rüya tabirlerine baktım. Kaynak olarak sizi göstererek küçük yılan öldürenin evladı ölür yazılmıştı” sözünüzle eğer kastınız, sitenin BAĞLANTILAR kısmında yayınlanan “Rüya Tabirleri” ise, yorum kitabın müellifine aittir. Ondan başka kimseyi ilzam etmez. Dolayısiyle bizim bu hususta “yanıt”ımız da “kanıt”ımız da olmaz. İşimiz değil çünkü.

Ayrıca rüya tabiri ihtisas isteyen bir alandır. Onu bir ehline-erbabına sorunuz. Ya da kitaplarda okuduklarınızı iyi anlayıp doğru yorumlamaya çalışınız.

Aslında en güzel ve sağlıklı olanı da, rüyalarla meşgul olmaktansa uyanıkken elde ettiklerinize bakmanızdır.

Selametle…

pantolon, Rüya tabiri, Diyanet, yılan, ezme, ihtisas, ehline-erbabına sorunuz,

Yorumlar (0)
Yorumlarınızı asagidan yazabilirsiniz. Yeni soru sormak icin ise buraya tikla


Son bakılanlar

İftar Vakitleri: İstanbul | Ankara | İzmir | Bursa | Konya | Köln | Londra

JOHOR KEDAH KELANTAN KUALA LUMPUR LABUAN MELAKA NEGERI SEMBILAN PAHANG PERAK PERLIS PULAU PINANG PUTRAJAYA SABAH SARAWAK SELANGOR TERENGGANU